Katalog spr.mediadev.pl PR6

Moderowany katalog stron

kradzież danych

https://www.mediarecovery.pl/

Mająca swoją siedzibę w Katowicach firma Mediarecovery to renomowany przedstawiciel usług z zakresu informatyki śledczej. W jej siedzibie mieści się najlepsze w tej części Europy specjalistyczne laboratorium informatyki śledczej. Z oferty laboratorium korzystają firmy (nielojalność pracownicza, badanie wycieków), adwokaci potrzebujący ekspertyz stanowiących dowody elektroniczne. Mediarecovery to znacznie więcej, bo i kursy z zakresu reakcji na incydenty i monitoringu, czy też analizy urządzeń mobilnych. To ponadto szereg usług od wyszukiwania danych, po analizę telefonów komórkowych. Mediarecovery jest jedynym, autoryzowanym przedstawicielem producentów sprzętu informatyki śledczej.

Url: https://www.mediarecovery.pl/
Data dodania: 2012-02-06
Słowa kluczowe:biegły informatyk, informatyka śledcza, audyt legalności oprogramowania
Link nie działa/spam ?
zamknij

Podlinkuj stronę:

kradzież danych

Oceń stronę:

Ocena: 0.0 /5 (0 głosy/ów)

Powiązanie wpisy

reklamy_warszawa

Reklama zewnetrzna to ogromny wachlarz prac , zawiera przede wszystkim identyfikacje wizualną, kasetony reklamowe,wyklejanie witryn, litery przestrzenne .Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm od momentu projektu do finalnej realizacji wraz z usługa montażu.Posiadamy zaplecze...

Data dodania: 2011-08-06   Szczegóły wpisu »

Matura Szczecin

Expert Kursy prowadzi kursy maturalne ze wszystkich przedmiotów ogólnokształcących w Szczecinie. Przygotowujemy do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym, z różnym stopniem intensywności. Zapraszamy do naszej siedziby przy al. Wojska Polskiego 5 w Szczecinie.

Data dodania: 2011-09-09   Szczegóły wpisu »

Cukinia przepisy

Trendy panują nie tylko w popkulturze, ale także w kulinariach. W ostatnich czasach coraz większą popularność zdobywa cukinia. Posiłki przygotowane z tej jarzyny są zdrowe i niskokaloryczne. Cukinia to źrodło wielu cennych mikroelementów, m.in. fosforu. Poniższy blog jest zbiorem...

Data dodania: 2011-09-28   Szczegóły wpisu »

Wizytówki i inne wydruki reklamowe

Prezentowana strona to drukarnia online, należąca do D3 Studio. Specjalne miejsce w jej ofercie zajmują materiały reklamowe, jak np. wizytówki. Drukarnia ta oferuje drukowanie zdjęć, a także wydruki na płótnie. Regulamin drukarni razem z cennikiem opublikowany został na stronie.

Data dodania: 2011-11-17   Szczegóły wpisu »